WhatsApp Destek Hattı

Türkiye' nin En Büyük Toptan Ofis Koltukları Satış Mağazası

Bayilik Fırsatları : Yurdakulburo.com ile Tüm Ofis Koltuklarında zengin çeşitliliğe sahip olabileceğiniz gibi satarkende sizde kazanabilirsiniz. Bayimiz olmanız halinde size Özel Fiyat Avantajları ve Kampanyalar ile Satışlarınızı arttırma ve Risksiz Gelir elde imkanı sunuyoruz.

Dropshipping : Türkçede stoksuz satış olarak da ifade edilen dropshipping, stok tutmak yerine, gelen siparişleri tedarikçi firmaya yönlendirerek, ürünleri tedarikçinin deposundan müşteriye ulaşması üzerine kurulu bir iş modelidir.

Düşük sermaye ve işletme giderleri gibi avantajları olduğu için özellikle e-ticarete yeni başlayan girişimciler tarafından tercih edilir.

Kullanım şekli olarak, stok tutmayan yeni e-ticaret işletmeleri tedarikçileri aracılığı ile bu ürünleri e-ticaret sitelerinde sergiler ve son kullanıcıların satın almalarına olanak sağlarlar.

Böylece depo’da stok tutulmayan ürünlerde satışa sunulmuş olur ve gönderimi tedarikçinin deposu üzerinden sağlanır.

Yurdakulburo.com kurulduğu ilk günlerde bayilerimizden gelen yoğun talep üzerine bayilerine destek olabilmek için dropshipping hizmetine başlamıştır.

Dropshipping sistemini OFİS KOLTUKLARINDA ilk yapan firma olmaktan gurur duyuyoruz.

Yılların tecrübesi ve sisteme yapılan yatırımlar sayesinde sizlere kaliteli hizmet ve %100 müşteri memnuniyeti sunmaktayız.

Bayilik Başvurusu için aşağıdaki formu doldurmanızı rica ederiz. OlumluOlumsuz Dönüş Sağlanacaktır.

Teşekkür ederiz..

Bayi Başvuru Formu